structura federatie sindicatelor constructii de masini

Membrii FSCM si reprezentantii lor in Consiliul General


  1. Sindicatul Liber Independent Solidaritatea ANA-IMEP Pitesti : Stanculescu Florin
  2. Sindicatul Liber Independent Comefin Costesti : Sandu Nicolae
  3. Sindicatul Solidaritatea WMW Bacau : Buturca Nicu
  4. Sindicatul Independent Uton Onesti : Constandoiu Gheorghe
  5. Sindicatul Independent Gospomas Onesti : Boboc Neculai
  6. Sindicatul Stimin Oradea : Gabrian Stefan
  7. Sindicatul Mecanex Botosani : Taielup Petru
  8. Sindicatul Liber Rotec Buzau : Olos Moise
  9. Sindicatul Liber Caromet Caransebes : Brebenar Marinel
  10. Sindicatul Liber Tehnofrig Cluj-Napoca : Miron Ioan
  11. Sindicatul Liber Sinterom Cluj-Napoca : Marincean Ioan
  12. Sindicatul Liber IMUM Medgidia : Chirita Liviu
  13. Sindicatul UPET Targoviste : Stan Daniel
  14. Sindicatul Liber Aromet Buzau : Nastase Florea
  15. Sindicatul Electroputere Craiova : Bojenoiu Aurel
  16. Sindicatul Liber Electrocontact Botosani : Timofti Miluta
  17. Sindicatul Liber TMD Filiasi : Enache Ion
  18. Sindicatul Meva : Bumbea Iulian
  19. Sindicatul Severnav : Cirstena Barbu
  20. Sindicatul Liber Mecanica Dr. Tr. Severin : Rosculescu Ion
  21. Sindicatul Liber Mecanoenergetica : Piringiu Gheorghe
  22. Sindicatul Liber Forsev : Buricioiu Niculae
  23. Sindicatul Medro : Pirvescu Lucian
  24. Sindicatul Liber Lamdro : Cretescu Tudor
  25. Sindicatul Exacta Samarcu Targu Mures : Keresztes Ildiko
  26. Sindicatul Vagonul Caracal : Sebanescu Ion
  27. Sindicatul Liber SMR Bals : Razboiu Marian
  28. Sindicatul Dreptatea Altur Slatina : Popescu Gheorghe
  29. Sindicatul Artrom : Gheorghe Cristian
  30. Sindicatul Independent Ubemar Ploiesti : Stoica Constantin
  31. Sindicatul Metalurgistul Upetrom - 1 Mai Ploiesti : Balaita Mircea
  32. Sindicatul Independent Unirea 24 Ianuarie Ploiesti : Mihai Constantin
  33. Sindicatul Muncitoresc Timken Ploiesti : Stan Robert
  34. Sindicatul Ratmil Marsa : Arizancu Gheorghita
  35. Sindicatul Liber Marsa : Pirvu Vasile
  36. Sindicatul Liber Sembraz Sibiu : Axente Marginean
  37. Sindicatul L.I.R.A. Koyo Alexandria : Ciuca Constantin
  38. Sindicatul Democrat Koyo Alexandria : Flaminzeanu Tudor
  39. Sindicatul Liber Independent Islaz Alexandria : Nicula Dumitru
  40. Sindicatul Liber al Navalistilor Tulcea : Schiopu Doru
  41. Sindicatul SLIT Tulcea : Rusu Cornel
  42. Sindicatul Liber Independent Rulmentul Barlad : Rosca Vasile
  43. Sindicatul Siderul Barlad : Galita Alexandru
  44. Sindicatul Petal Husi : Grigore Danut
  45. Sindicatul Vucan Bucuresti : Paduraru Alexandru
  46. Sindicatul Unit Turbomecanica Bucuresti : Moldoveanu Gheorghe

© 2012 F.S.C.M
web design - MWS Design